Dijital PR Çalışmaları

Markanın ürünleri, açılışları, kampanyaları, yeni projeleri ya da hizmetleri gibi konularda marka kimliğine uygun reklam ve içerik çalışmaları yapılır.

İnternette Marka Oluşturma

Yeni markanızı internet sayesinde müşterilerinizle buluşturuyoruz.

sosyamedya.com internet reklamları ve sosyal medya hizmetleri ile işletmenizi internette marka haline getirmeniz için size yardımcı olur.

Güçlü bir marka ile internet pazarından pay alın!
sosyamedya.com yeni işletmenizin ya da markanızın kısa sürede internet üzerinden pay alması için Google reklamlarını, YouTube reklamlarını, instagram reklamlarını sizin için organize eder ve güçlü bir sosyal medya yönetimi ile markanızın kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşması için size yardımcı olur.

Güçlü ve Etkili Web Sitesi Tasarımı
sosyamedya.com ile işletmenizi kısa sürede tanınan bir marka haline getirmek için etkili bir internet sitesine sahip olun. sosyamedya.com tarafından mobil uyumlu olarak tasarlanan internet siteniz aynı zamanda Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız için SEO uyumlu olarak kurgulanır. İşletmenizin kurumsal marka çizgilerini en belirgin şekilde yansıtırken müşteri adaylarınıza aradıkları bilgiye hızlı ulaşmalarını sağlayan pratik kullanım sağlar.

Google Arama Reklamları ile Üst Sıralarda Olun!
Yeni kurulan markanız ve yeni işletmeniz için sosyamedya.com Google reklamlarını başta Google AdWords arama reklamları olarak işletmenize en hızlı şekilde en etkili dönüşü getirecek şekilde kurgular. sosyamedya.com size en kısa sürede en fazla kar getiren hizmet ve ürünlerin reklamlarına yatırım yapmanızı sağlarken, reklamlarınızı mümkün olan en doğru hedef kitleye göstermek için çalışır. Böylece internette marka oluştururken satın alma sürecinde henüz araştırma halindeki müşteri adaylarına ulaşırsınız.

Sosyal Medya ile Etkileşimi Arttırın!
sosyamedya.com internette marka olmak ya da markanızı internet üzerinde güçlendirmek için markanıza uygun bir şekilde sosyal medya hesaplarınızı hazırlar, markanıza uygun çizgiler ile işletmenize uygun kapak, profil ve gönderi tasarımlarını aylık ve haftalık planlar ile hazırlar ve değişen gündeme paralel olarak sosyal medya hesaplarınızı takip eder. İşletmenizin potansiyel müşterilerinin sosyal medya üzerinden işletmeniz ile etkileşime geçmesini sağlar.

Facebook reklamları ile erişimi arttırın!
sosyamedya.com Facebook reklamlarını işletmenizin pazarlama ve satış hedeflerine uygun olarak hazırlar. Markanızın beklentilerine uygun olarak gönderi, yerel işletme, bilinirlik, potansiyel müşteri bulma, video reklamlar gibi Facebook reklam modellerini verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.