Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama

Dijital pazarlamaya yönelik geliştirilen kampanya ve stratejiler ile markanın kendi mecrası ve sadık takipçileri oluşturulur. Marka imaj ve iletişim çalışmaları markanın konumlandırılması, stratejilerinin belirlenmesi, hedef kitlesi ve prestiji üzerine yapılır.

Sosyal Medya Reklamları

sosyamedya.com’un internet reklam ekibi sosyal medya reklamlarını işletmenize daha fazla beğeni, daha fazla satış, daha fazla gösterim getirmek için sürekli optimize eder.

Sosyal Medya İtibar Yönetimi

Markanız ile ilgili oluşabilecek kriz durumlarını henüz gerçekleşmeden belirleyerek oluşabilecek krizleri önleyin. Olası kriz durumlarında paniklemeden kriz ortamını markanız için fırsata çevirin.

Dijital PR Çalışmaları

Markanın ürünleri, açılışları, kampanyaları, yeni projeleri ya da hizmetleri gibi konularda marka kimliğine uygun reklam ve içerik çalışmaları yapılır.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Markanın hedef kitle ile arasındaki bağı kuvvetlendirecek şekilde dikkat çekici şekilde hazırlanır. Kurumsal kimlik, marka kimliği ve marka mesajını hedef kitleye akılda kalıcı ve kurum kültürünü yansıtacak şekilde yansıtılır.

Prodüksiyon

Sosyamedya.com, üst düzey stüdyo ve kreatif ekibiyle, video ve fotoğraf ihtiyacı duyulan her konuda eksiksiz çözümler sunar.

Web Tasarım

İletişim çağının en etkili platformu olan dijital dünyada güçlü bir şekilde yer almanız için modern ve işlevsel web hizmetleri sunuyoruz.

Dijital – Ofset Baskı Hizmetleri

Sektörde uzman çözüm ortaklarımızın entegre ofset baskı ve dijital baskı sistemleri sayesinde müşterilerimiz, kaliteden ödün vermeden verdiğimiz ayrıcalıklı hizmetten faydalanmaktadır.