Prodüksiyon

Sosyamedya.com, üst düzey stüdyo ve kreatif ekibiyle, video ve fotoğraf ihtiyacı duyulan her konuda eksiksiz çözümler sunar.

Video Prodüksiyon
Video içerikler; akılda kalıcılık, güvenilirlik, bilinirlik, satın alma eğilimi, anlaşılabilirlik, site trafiği vb. birçok konu üzerinde yüksek pozitif etkiler yaratarak iletişim stratejilerinin başarıya ulaşmasını sağlar ve söz konusu markaya değer katar.

sosyamedya.com, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en etkili sonucu verecek video içeriği sağlamak için kreatif çalışmalar gerçekleştirir.  

Video Prodüksiyon kapsamında sosyamedya.com; Tanıtım Filmi (Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtımı, Mekan Tanıtımı, Etkinlik Tanıtımı, Web Sitesi Tanıtımı), Reklam Filmi, İnteraktif Video, Masaüstü Reklam Filmi, Belgesel Prodüksiyonu, Klip Prodüksiyonu, Bant Reklam, Jenerik & Fragman, Lansman Videoları, Video Davetiye, Logo Animasyonu, 2D-3D Animasyon, Online Video, Viral Video, Ürün Videoları, TV Programı, Etkinlik Prodüksiyonu, Görsel Efekt, Eğitim Videoları, Müşteri Görüşü Videoları, Kamu Spotu, Röportaj, Motion Graphics, Kurgu & Montaj, Video Sunum, Stüdyo Çekimleri, Dış Mekan Çekimleri, Hava Çekimleri, Etkinlik Çekimleri ve Green Box Çekimleri gibi video ihtiyacı duyulan her konuda sistematik çalışmalar gerçekleştirerek tam hizmet sunar.

Tanıtım Filmi
Tanıtım filmi, artık herkesin kendi mobil ekranına sahip olduğu günümüzde kaçınılmaz bir iletişim stratejisi haline gelmiştir. Nitelikli bir tanıtım filmi, markanıza artı değer katar ve daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayarak müşteri sayınızı artırır. İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı (%97,5’i) her gün mutlaka video içerik izlemektedir. Bu istatistik göz önüne alındığında bir markanın, tanıtım filmiyle, sayıca çok daha fazla kişiye, çok daha zahmetsiz ve çok daha etkili bir şekilde ulaşacağı aşikardır.

Sosyamedya.com olarak, kurumsal tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, mekan tanıtım filmi, etkinlik tanıtım filmi konusunda yetkiniz. Tanıtım filmlerinin amacı, potansiyel müşterilere ulaşarak dikkat çekmek ve tanıtım filmi hazırlanan ürünü, hizmeti veya kurumu en doğru ve anlaşılabilir şekilde ifade etmektir. Tüm iletişim stratejilerinde olduğu gibi bu konuda da müşteri brief’i çok önemlidir. Brief’teki beklentiler doğrultusunda, tamamen hedef kitleye ve marka sektörüne göre tasarlanmış bir tanıtım filmi marka imajına değer katar ve potansiyel müşterileriniz üzerinde maksimum etkileşimi oluşturarak müşteri sayınızın artmasını sağlar.

sosyamedya.com; iletişim dinamiklerine hakim ve gelişmiş estetik algılara sahip profesyonellerden oluşan uzman ekibi ile, hedef kitle, sektör ve rakip analizleri gerçekleştirerek hitap ettiğiniz kişilere en doğru şekilde ulaşmanın yolunu bulur ve tanıtım filmi hazırlama işlemini tamamen bu doğrultuda gerçekleştirir. Hayata geçirilen tanıtım filminde verilecek mesajların ne zaman ve nasıl verileceği titizlikle belirlenir. Müşteri talep ve beklentilerine göre çekimler ve görsel tasarımlar gerçekleştirilerek tanıtım videosunun görsel stoğu oluşturulur. Ardından hayata geçirilen animasyon & motion graphics çalışmalarıyla görseller hareketlendirilir ve kurgu & montaj tasarımı gerçekleştirilir.

Siz de çağı yakalamak, rakipleriniz arasından sıyrılıp öne çıkmak ve hedef kitlenizi maksimum düzeylerde etkilemek için reklam ajansınız sosyamedya.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Video
İnternet platformlarında kullanılmak üzere tasarlanan hızlı ve işlevsel iletişim çözümüdür. Teknolojinin, hayatımızın her anına girmesiyle birlikte video içerikler ve online videolar, markalar için efektif iletişim stratejileri haline gelmiştir. Online videolar; akılda kalıcılık, müşteri güveni, satın alma eğilimi, site trafiği, anlaşılabilirlik gibi değerleri yüksek oranlarda artırarak markaların müşteri sayısının artmasında etkin rol oynamaktadır.

Teknolojiye paralel olarak değişen ve gelişen reklam iletişim dinamikleri, online videolar ile yeniden şekillenmekte; online videolar, markaların iletişim stratejilerinde en üst sıralara tırmanmaktadır. Artık herkesin internet kullandığı ve tüm internet kullanıcılarının her gün mutlaka video izlediği günümüzde, hedef kitlesi ile online videolar aracılığıyla iletişim kuran markalar, daha fazla kişiye ulaşarak ürün ve hizmetlerini daha hızlı ve daha efektif bir şekilde anlatmaktadırlar.

Online video içeriklerin üretimi konusunda etkili video tasarımlarına hayat veren sosyamedya.com Reklam Ajansı; hedef kitle analizi, sektör analizi ve benchmarking çalışmaları neticesinde online video projesinin konseptini geliştirir ve bu doğrultuda projelendirilmiş, dünya trendlerine uygun online video tasarımları gerçekleştirir.

Tanıtım Filmi Çekimi
Tanıtım filmi çekimi, tanıtım filminin konseptine göre planlanmalıdır. Filmde yer alacak mekanlar, ürünler, hizmetler ve diğer unsurlar göz önünde bulundurularak verimli bir çekim planının hazırlanması, tanıtım filmi çekimi ile tanıtım filminin tamamlanma sürecini hızlandırır ve sürecin daha sağlıklı ilerlemesini sağlar. Tanıtım filmi çekiminde kullanılan ekipmanların niteliği, filmin kalitesine doğrudan etki etmektedir. Bu yüzden doğru ekip ve ekipman, tanıtım filmi çekimindeki en önemli faktörlerdir.

sosyamedya.com Reklam Ajansı, tanıtım filmi çekimi için öncelikle hedef kitle analizi, sektör analizi ve benchmarking çalışmaları gerçekleştirir. Bu analizler doğrultusunda konsept geliştirilir ve metin yazımı çalışmalarına hayat verilir. Dünya trendlerini takip ederek bu trendlerin ülkemize entegrasyonunu etkili bir şekilde gerçekleştiren dinamik ekibi ile sosyamedya.com Reklam Ajansı, tanıtım filmi çekimi ve filmin tamamlanması sürecinin en efektif şekilde ilerlemesini sağlar. Tanıtım filmi çekiminde kullanılacak teknolojik ekipmanların güncel teknoloji olmasına özellikle dikkat eden sosyamedya.com Reklam Ajansı; ürün çekimi, mekan çekimi, personel çekimi, işleyiş çekimi, havadan görüntüleme gibi çekimler gerçekleştirerek bunların, seslendirme metnine uygun bir şekilde kurgu / montaj çalışmalarını gerçekleştirir.

sosyamedya.com Reklam Ajansı, tanıtım filmi çekimi konusunda referans sahibi kadrosu ile, markalara değer katan tanıtım filmleri tasarlamaktadır. Siz de işinizi anlatmanın en etkili yolu olan tanıtım filmleri konusunda nitelikli bir videoya sahip olmak ve hedef kitleniz üzerinde maksimum etkileşim oluşturmak için sosyamedya.com Reklam Ajansı ile iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraf Prodüksiyonu
Fotoğraf Prodüksiyonu konusunda kusursuz çözümler üreten reklam ajansı sosyamedya.com, geniş ekipman parkuru ve alanında profesyonel kişilerden oluşan dinamik kadrosuyla, üst düzey fotoğraf stüdyosunda ürün, katalog, moda, kapak, model çekimleri gerçekleştirir.

Sosyamedya.com çekim sonrasında uygunluğu onaylanan fotoğraflara profesyonel tasarım ekibinin, dijital teknolojiyi uygulamasıyla birlikte, görsel kalitesi ve algısı üst seviyede fotoğraflar elde etmektedir.

Siz de fotoğraf çekimi ihtiyacı duyduğunuz her konuda reklam ajansı sosyamedya.com ile iletişime geçebilir; kalitesi ve estetik algısı en yüksek düzeylerde olan fotoğraf prodüksiyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.