Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama

Dijital pazarlamaya yönelik geliştirilen kampanya ve stratejiler ile markanın kendi mecrası ve sadık takipçileri oluşturulur. Marka imaj ve iletişim çalışmaları markanın konumlandırılması, stratejilerinin belirlenmesi, hedef kitlesi ve prestiji üzerine yapılır.

Sosyal Medya Reklamları

sosyamedya.com’un internet reklam ekibi sosyal medya reklamlarını işletmenize daha fazla beğeni, daha fazla satış, daha fazla gösterim getirmek için sürekli optimize eder.

E-Ticaret Sitesi

Online satış yapmak isteyen küçük ve orta ölçekli firmalar yada e-ticaret deneyimine en az maliyetle başlamak isteyenler için en iyi seçenek şuan wordpress e ticaret. Sınırsız sayıda eklenti seçenekleri ile geliştirilebilir yapısı, açık kaynak kodları ile yine online mağazasını geliştirmek isteyenler için en uygun seçenek.

Video & Fotoğraf Prodüksiyon

Sosyamedya.com, üst düzey stüdyo ve kreatif ekibiyle, video ve fotoğraf ihtiyacı duyulan her konuda eksiksiz çözümler sunar.

Web Tasarım

İletişim çağının en etkili platformu olan dijital dünyada güçlü bir şekilde yer almanız için modern ve işlevsel web hizmetleri sunuyoruz.

Dijital – Ofset Baskı Hizmetleri

Sektörde uzman çözüm ortaklarımızın entegre ofset baskı ve dijital baskı sistemleri sayesinde müşterilerimiz, kaliteden ödün vermeden verdiğimiz ayrıcalıklı hizmetten faydalanmaktadır.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Markanın hedef kitle ile arasındaki bağı kuvvetlendirecek şekilde dikkat çekici şekilde hazırlanır. Kurumsal kimlik, marka kimliği ve marka mesajını hedef kitleye akılda kalıcı ve kurum kültürünü yansıtacak şekilde yansıtılır.