WordPress E-Ticaret Nedir?

Online satış yapmak isteyen küçük ve orta ölçekli firmalar yada e-ticaret deneyimine en az maliyetle başlamak isteyenler için en iyi seçenek şu an wordpress e ticaret.

Sınırsız sayıda eklenti seçenekleri ile geliştirilebilir yapısı, açık kaynak kodları ile yine online mağazasını geliştirmek isteyenler için en uygun seçenektir.

WordPress E-Ticaret için Uygun mu? Güvenilir mi?

Şu an dünya genelindeki e-ticaret sitelerinin %30 gibi büyük bir kısmı woocommerce altyapısını kullanıyor ve bu oran her geçen gün artıyor. Sanırım bu oran bile wordpress’in online satış için uygun olduğunu gösterir. WordPress woocommerce, güçlü e-ticaret sitelerinin altyapısı olarak kullanılabilecek kapasitede.

E-Ticaret Projenizde Woocommerce Kullanmak İçin 4 Neden

1- Geniş Esneklik

WordPress in açık kaynak kodlu olmasının en büyük avantajı dilediğimiz gibi kodlara müdahale edebiliyor olmamız. Ancak sadece teknik bilgisi olanlar değil, hiçbir kodlama bilgisi olmayan kullanıcılar dahi kolaylıkla ürünlerini ekleyebilir, kategorize edebilir, indirimli ürünlerini, öne çıkan ürünlerini kolaylıkla ayarlayabilir, ürün seçeneklerini tanımlayabilir, online mağazasını eklentilerle geliştirebilir.

2- Geniş Özelleştirme Seçenekleri

WordPress in sunduğu sınırsız tema ve eklenti seçenekleri ve bu temalarda bulunan tema ayarları ile teknik bilgiye ihtiyacı olmadan mağazanızı kolaylıkla kendinize özel düzenleyebilirsiniz.

3- Kullanıcı Dostu

WordPress şuan tüm dünyada ki tüm içerik yönetim sistemleri içerisinde en çok kullanılan CMS dir. Bu oran %51 gibi büyük bir farktır. Bunun sebebi tabiki wordpress ‘in kullanıcı dostu arayüzüdür.

4- Geniş Özelleştirme Seçenekleri

WordPress in sunduğu sınırsız tema ve eklenti seçenekleri ve bu temalarda bulunan tema ayarları ile teknik bilgiye ihtiyacı olmadan mağazanızı kolaylıkla kendinize özel düzenleyebilirsiniz.

 Wordpress E-Ticaret Temaları

WordPress tabanlı alışveriş sitesi kurmak için sizlere hazır olarak sunacağımız, firmanız  ya da ürününüze uygun bir tema seçerek siz de online satışa başlayabilir e-ticaret dünyasına adım atabilirsiniz. Sizde işinizi en az maliyetle e-ticarete taşıyabilirsiniz.

WordPress E-Ticaret Eklentileri

WordPress woocommerce için yazılan binlerce kaliteli eklentiler ile alışveriş sitenizi dilediğiniz gibi geliştirebilir, analiz edebilir, gelişmiş marketing çalışmaları yapabilirsiniz.

Sürekli gelişen ve güncellenen woocommerce eklentileri ile sosyamedya.com, sitenizin güncel kalması için gerekli önerilerde bulunarak gelişen trendleri sitenize uygulayacaktır.

Küçük ve orta ölçekli bir firma yada e-ticarete yeni atılmak isteyenler için woocommerce fazlasıyla yeterli ve güvenilirdir. Bir host, domain ve wordpress e-ticaret teması ile hemen bugün size online mağazanızı açabilir ürünlerinizi internet üzerinden satmaya başlayabilirsiniz. Mobil uyumlu, hızlı arayüze sahip temiz kodlanmış bir e-ticaret sitesi için siz de sosyamedya.com’dan teklif isteyebilirsiniz…