Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama

Dijital pazarlamaya yönelik geliştirilen kampanya ve stratejiler ile markanın kendi mecrası ve sadık takipçileri oluşturulur. Marka imaj ve iletişim çalışmaları markanın konumlandırılması, stratejilerinin belirlenmesi, hedef kitlesi ve prestiji üzerine yapılır.

Sosyal Medya Takibi

sosyamedya.com ile pazarlama hedeflerinize uygun sosyal medya takibi

sosyamedya.com’un sosyal medya ekibi markanıza ve pazarlama hedeflerinize uygun olarak sosyal medya kanallarınızı yönetir ve takip eder.

Sosyal Medya’nın Hakimi Olun!
Markanızı, sunduğunuz fırsatları, ürün ve hizmetlerinizi sosyal medyada etkili bir şekilde duyurun. Hayran kitlesi oluşturun. Aylık ve haftalık içerik planları ile müşterilerinize sezona uygun içerikler sunun.

Sosyal Medya Takvim ve Planı
sosyamedya.com sezonsal eğilimler ve gündeme uygun aylık, haftalık ve günlük içerikler hazırlar. Sosyal medya kanallarınızdaki paylaşımları sosyal medya takvimi ile onayınıza sunar ve paylaşır.

Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar
sosyamedya.com markanız için etkileşimi yüksek, dikkat çekici tasarımlar ile tasarımlar hazırlar. Aylık paylaşım takviminize uygun olarak sosyal medya kanallarında her mecranın kendi yayın standartlarında paylaşır.

Sosyal Medya’da Hiç Bir Soru Yanıtsız Kalmasın!
sosyamedya.com sosyal medya kanallarınızda gelen soruları kurumsal iletişim dilinize uygun şekilde mümkün olduğunca hızlı yanıtlar ve gelen soruları sizin için fırsata çevirir.

Sosyal Medya Danışmanlığı

sosyamedya.com ile sosyal medya hesaplarınızdan daha fazla potansiyel elde edin!

sosyamedya.com’un sosyal medya ekibi markanıza ve pazarlama hedeflerinize uygun olarak sosyal medya hesaplarınız için etkili strateji ve taktikler geliştirir.

Sosyal Medya’da Güçlü Etki
sosyamedya.com’un sezon trendlerine ve aranma hacimlerine uygun hazırladığı içerik takvimleri ile müşterilerinize ve müşteri potansiyellerinize doğru zamanda, doğru içerik sunun.

Sosyal Medya’da Aynı Dili Konuşun!
sosyamedya.com ile markanızın sosyal medyada konuşma dilini belirleyin. Markanız tüm sosyal medya kanallarında aynı kurumsal dili yansıtsın.

Sosyal Medya Stratejileri
sosyamedya.com markanızın sosyal medyadan daha fazla etki almasını sağlamak için işletmenize uygun sosyal medya taktik ve stratejileri geliştirir. Böylece gönderileriniz daha fazla beğeni ve daha fazla paylaşım alırken markanız daha fazla beğeni ve takipçi elde eder. sosyamedya.com ayrıca olası kriz ve ülke gündemini derinden etkileyecek konularda markanızın nasıl bir tutum içinde olması gerektiği ile ilgili destek olur.